Ostatni lokal na wynajem – 43 m.kw.

Szanowni Państwo,

W imieniu Rynek2.pl chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę najmu lokalu z witryną od strony ul. Bytomskiej o przeznaczeniu handlowo-usługowym oraz biurowym w Czeladzi przy ul. Rynek 2.

Kamienica usytuowana jest w otoczeniu zabytku – układu urbanistycznego miasta Czeladzi lokowanego przed 1240 rokiem, położona w samym centrum Czeladzi, na Rynku wyróżnionym nagrodami architektury. Obiekt oferuje pomieszczenia handlowo-biurowe, wysokiej jakości, z dostępem do internetu światłowodowego, zróżnicowane pod względem metrażu, na dogodny dla Najemcy okres obowiązywania umowy najmu.

Kluczem do elastycznej pracy jest wygoda, dlatego firma nasza dopasowuje się do potrzeb Klientów i otwiera swoją placówkę tam, gdzie atutem jest jej lokalizacja, która pozwala na dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej oraz samochodem ze wszystkich części miasta oraz innych miast województwa śląskiego. Łatwość wyjazdu w stronę Katowic, Krakowa, Częstochowy, Łodzi, Warszawy, lotniska Pyrzowice. Dobra sieć komunikacji miejskiej, w pobliżu zlokalizowane są przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły dotyczycące nieruchomości będziemy publikować na bieżąco pod adresem www.rynek2.pl.

W sprawie oferty prosimy o kontakt e-mailowy: biuro@rynek2.pl lub telefonicznie +48 32 700 70 20.

Pozdrawiamy,

Zespół Rynek2.pl